Dansöz kiralama fiyatları ücretleri

Dansöz kiralama fiyatları ücretleri nedir diye merak ediyorsanız kısa açıklamalar ile bilgi verelim size.

Dansöz ücretleri gelecek dansçının kareografisine tarzına göre değişmektedir. Yarım saatlik dans gösterileri istanbul ve ankara içerisinde 350 ,500, 750 , 1000 , 1500 arası değişir . Bütçenize göre dansçı tercih edip rezervasyon yapabilirsiniz. Mesela bir doğum gününde evde çıkartacağınız dansözle çırağan sarayında çıkartacağınız dansöz aynı bütce olmaz. Zaten evde yapacağınız sürpriz için 1500 pek tercih edilen bir ücret değildir. Tabiki tercih yinede sizin dersinizki bize 1500 olsun ücret fark etmez biz getiririz tabiki hiç sorun değil .

İstanbul ve ankara dışı dansöz kiralama fiyatları ise tabiki farklı Ulaşım giderleri hesaplanır ve dansöz ücreti öyle bilirlenir. Her ilin ulaşım masrafı farklıdır . Mesela en yoğun gittiğimiz illerden örnek verelim Gaziantep farklı kayseri farklı ücret tutmaktadır. Uçak biletlerine bakıyoruz eğerki erken rezervasyon yaptırırsanız eğer sizin için daha ekonomik olma durumu vardır. Ayrıca antepe geldik gizilecek yer antepinde dışında ilçesi ise buda fiyatı etkiler veya siz havalimanından alırsınız bırakırsınız ekstra ücret yansımaz. Dansöz kiralama fiyatları ücretleri bu şekilde değişir kısacası .

Hizmetlerimiz sadece dansöz ile bitmiyor verdiğimiz linklerden diğer hizmetlerede ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (33 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...